poniedziałek, 12 listopada 2012

MIKO – terapia i rozwój, życie bez lęku. Dlaczego nie będzie końca świata 21 grudnia 2012?Jedna wspaniała kobieta a może jedna z wielu, których jest coraz więcej.
Z wykształcenia akademickiego magister inżynierem Mechatroniki i Mechaniki Precyzyjnej PW i absolwentka studiów podyplomowych i w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej (MBA). Zna doskonale angielski i francuski. Pracowała w jednej z największych międzynarodowych korporacji. Wiodła szczęśliwe korporacyjne życie: doba pensja, podróże, awans, dużo znajomych...
Odkąd pamięta zafascynowana była nieodkrytymi możliwościami ludzkiego mózgu, niewytłumaczalnymi zjawiskami, alternatywną medycyną, doświadczeniami z pogranicza śmierci. Patrzyła na to oczami bardzo pragmatycznie z racji swojego technicznego wykształcenia.

Przełomowym momentem w jej życiu było wzięcie udziału w otwartym wykładzie, a następnie w warsztatach Recall Healing. Uświadomiła sobie, że w biologii nie ma 'przypadkowego namnażania komórek', że każda choroba, dolegliwość czy przypadek 'losowy' wynikają z tego co mamy w podświadomości. To było wyzwolenie!

Świat w jej oczach zaczął podążać w intuicyjnie upragnionym kierunku. Od tej pory świadome poszukiwanie wiedzy i zbieranie doświadczeń związanych z tym czego niby nie ma a wszyscy wiemy, że jest – duchowością doprowadziło ją do całkowitej zmiany dotychczasowego wygodnego życia, które w głębi duszy mocno ją uwierało.

Sama mówi: „Nie mogę powiedzieć, że była to łatwa decyzja. Zrezygnować z dobrze płatnej pracy na tzw. średnim szczeblu kierowniczym, ze służbowego samochodu, okrągłej sumki co miesiąc na koncie… na rzecz prowadzenia alternatywnych terapii? Na szczęście podjęłam tą decyzję i… obecnie jej owocem jest "MIKO – Terapie i Rozwój"! Żeby zrobić taki krok, trzeba mieć w sobie dużo odwagi.

Dorota Ziemba Miłek, bo o niej mowa, od kilku lat odkrywa, że otacza ją coraz większe grono ludzi poszukujących rozwiązania problemów i wyjaśnienia spraw nie dających ogarnąć się współczesną wiedzą naukową. Poznała i praktykuje hipnozę, psychogenealogię oraz bioenergoterapię. Pomaga ludziom w samouzdrawianiu ich ciał i dusz. Praktykuje terapię Recall Healing wg której w leczeniu najważniejsze jest całkowite „odprogramowanie" choroby i „przekonanie mózgu", że ma wysyłać ponownie właściwe impulsy do organizmu. Wystarczy zadbać o psychikę, bowiem większość chorób jest wywoływana silnym stresem, który pozostawia w naszym ciele ślad w postaci tłumionych czy wypartych emocji. Mózg uruchamia wtedy „program awaryjny”- jest jak skrzynka z bezpiecznikami – jeżeli napięcie jest zbyt duże, następuje zwarcie. Choroba nie jest naszym wrogiem, lecz sprzymierzeńcem. Jeżeli niedomaga jakiś organ, to znak, że w naszej psychice ma miejsce konflikt. W takich przypadkach należy przyjrzeć się sobie „od środka”, zwracając uwagę na to, co czujemy i przeżywamy. Jeśli zrozumiemy schemat działania i dotrzemy do programującego wydarzenia, w naszej podświadomości program jest kasowany, a symptomy psycho-somatyczne ustępują.
We wrześniuuu 2012 roku Dorota Ziemba Miłek sprowadziła do Polski Dolores Cannon hipnoterapeutkę, wydawcę i fundatorkę wydawnictwa "Ozark Mountain Publishing", autorkę 17 książek przetłumaczonych na ponad 20 języków, twórczynię autorskiej metody Terapii Uzdrawiania Kwantowego Hipnozą QHHT.
Od ponad 40 lat Dolores Cannon jako pionierka w dziedzinie badań nad reinkarnacją zdobyła fundamentalną i wielopoziomową wiedzę na temat Wszechświata, człowieka i bezmiaru życia. Wiedza ta zasadniczo jest spójna z tą przekazywaną przez wiele źródeł, zarówno ziemskich, jak i pozaziemskich, które znajdziesz również w pozostałych artykułach.


W czasie tej terapii metodą Dolores Cannon dochodzi do spontanicznych uzdrowień. W ciągu trzech godzin sesji poza uzdrawianiem, w zależności od potrzeb, można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, poznać misję życia oraz odmienić swoje przyzwyczajenia/nałogi. Sesja jest nagrywana na mp3, klient otrzymuje kopię. Praca przebiega w transie somnabulicznym. Na sesję należy przynieść listę pytań oraz skrócony opis symptomów chorobowych.
Dolores Cannon odkrywa w swoich wykładach i warsztatach nie tylko metody uleczania, ale przede wszystkim składa w całość większość koncepcji sensu istnienia świata. Udowadnia, że obawa przed rzekomym końcem świata zapowiadanym ba grudzień 2012 roku nie powinna być obawą a nadzieją, ponieważ ziemia zmienia się w kierunku stworzenia nowego lepszego świata do którego przejdą ludzie, którzy wyzwolą się od lęku i nienawiści a dzięki temu uda się im osiągnąć wyższy poziom wibracji, zbliżenia do Boga, jakkolwiek go rozumiemy.4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się koncepcja świata wg Dolores Cannon. Mimo, że nie mamy dowodów, to wszyscy czujemy, że jest jeszcze coś poza naszym materialnym bhttp://bogatyumysl.pl/articles/uzdrowienie-energii-kluczem-do-poprawy-swojego-zycia/66ytem. Polecam artykuł:

  OdpowiedzUsuń